facebook
Angelini

Ponad 65% Polaków zna
markę Tantum Verde®

Bezpieczny lek na gardło

Państwa zaufanie jest dla nas powodem do dumy, tym bardziej, że znalazło ono potwierdzenie w nagrodach i wyróżnieniach, jakie otrzymały nasze preparaty.

Bezpieczny lek na gardło

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Superbrands 2013/2014

W 2014 roku TANTUM VERDE® zostało wyróżnione przez Radę Marek Superbrands oraz przez Konsumentów. Superbrands to jedyna na świecie niezależna organizacja promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu najsilniejszych marek. Nagroda jest potwierdzeniem, że marka TANTUM VERDE® - dzięki wyjątkowym korzyściom jakie oferuje konsumentom - osiągnęła rynkowy sukces.

Grand Prix 2009

Grand Prix 2009 to potwierdzenie rozpoznawalności i uznania dla marki TANTUM VERDE®, jakim cieszy się ona wśród Polaków. Grand Prix TANTUM VERDE® zdobyło w kategorii farmaceutyków na ból gardła. Dziękujemy Państwu za docenienie naszego leku!

Laur Konsumenta 2009

W 2009 roku TANTUM VERDE® zdobyło złoty Laur Konsumenta w kategorii farmaceutyków na ból gardła. Jest to kontynuacja sukcesu naszego leku, ponieważ tę nagrodę zdobył on także w roku 2008. To prestiżowe godło przyznawane jest produktom, które są najpopularniejsze w swojej kategorii – laur jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie i jednocześnie jego rekomendacją.

Świat Farmacji - Produkt Roku 2008

TANTUM VERDE® aerozol otrzymał od magazynu „Świat Farmacji” tytuł produktu roku 2004, 2007 i 2008 w kategorii preparatów do jamy ustnej i gardła. Nagroda ta jest przyznawana przez 450 losowo wybranych farmaceutów z Polski.

Mam dziecko - Produkt Roku 2006

Preparat TANTUM VERDE® został uznany przez magazyn dla rodziców za SUPERPRODUKT roku 2006. Startujące w konkursie preparaty na ból gardła były oceniane i testowane przez specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka, Centrum Zdrowia Dziecka oraz przez rodziców.

Złoty Otis - Produkt Roku 2004

W 2004 roku TANTUM VERDE® otrzymało prestiżową nagrodę Złoty Otis w kategorii preparatów na ból gardła. Złoty Otis to pierwsze w historii prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez konsumentów firmom farmaceutycznym za ich produkty. Nagroda ta zwana jest inaczej „nagrodą zaufania”, ponieważ to sami pacjenci dokonują wyboru produktów, które uważają za najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze.

TANTUM VERDE® to sprawdzony i ceniony przez lekarzy lek na ból gardła.

Szerokie spektrum działania

Benzydamina zawarta w TANTUM VERDE® wykazuje szerokie spektrum działania: przeciwzapalne, przeciwbólowe, miejscowo znieczulające i antyseptyczne.

Bezpieczeństwo

TANTUM VERDE® to lek bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci (1 dawka na 4 kg masy ciała). W wyniku miejscowego zastosowania przenikanie substancji czynnej do krwi jest ograniczone, co minimalizuje ogólnoustrojowy wpływ leku oraz ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Precyzyjna aplikacja

Opatentowany wysokiej jakości aplikator zapewnia szybką i bezpieczną aplikację leku bezpośrednio do źródła bólu - miejsca zapalenia.

Wysoka jakość

Koncern Angelini jest twórcą i producentem benzydaminy zawartej w TANTUM VERDE®. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość stosowanej substancji czynnej (minimum 99% czystości), produkowanej w Unii Europejskiej według najwyższych możliwych standardów.

Różnorodność form

Różnorodność postaci leku (aerozol, pastylki, roztwór) oraz różne stężenie benzydaminy w ich składzie sprawia, że produkty TANTUM VERDE® mogą być stosowane przez pacjentów w każdym wieku i dawkowane odpowiednio do rodzaju i stopnia odczuwalnych dolegliwości.