Doświadczenie, któremu możesz zaufać.

Świętujemy 50 lat zdrowego gardła i jamy ustnej na całym świecie

Niektóre z najwspanialszych historii na świecie zaczynają się od odkrycia naukowego. Ta zaczyna się w 1967 roku, kiedy naukowcy z Angelini zsyntetyzowali cząsteczkę przeciwzapalną. Wkrótce stała się znana jako benzydamina, a w latach 70. jako Tantum Verde. Tantum Verde obecnie to uznana gama produktów leczniczych na ból gardła i stany zapalne jamy ustnej. To lek rozpoznawany na całym świecie ze względu na swoje klinicznie przetestowane korzyści.

Sukces Tantum Verde moglibyśmy zmierzyć w liczbach. Fakt, że jest dostępny w prawie 70 krajach na całym świecie i poparty solidną bazą dowodów klinicznych. Możemy to również zmierzyć w rzeczach, które naprawdę są dla nas ważne: śmiechu, uśmiechach, piosenkach i rozmowach – wszystkich rzeczach, do których potrzebujemy zdrowego gardła i ust, aby jak najlepiej wykorzystać czas z ludźmi, których kochamy.

Spędzanie czasu z najbliższymi i najdroższymi. To jest to, z czego jesteśmy dumni od ponad 50 lat.

Spędzanie czasu z najbliższymi i najdroższymi. To jest to, z czego jesteśmy dumni od ponad 50 lat.

 1. 1967

  Rozpoczyna się historia sukcesu. Angelini tworzy benzydaminę.

 2. 1972

  Globalny rozwój: Tantum Verde wchodzi na rynek we Włoszech jako roztwór do płukania, a następnie sprzedaż szybko rozszerza się na inne kraje.

 3. 1982

  Rozwój trwa: wprowadzenie na rynek innowacyjnego sprayu.

 4. 1990

  Ulga w bólu gardła stała się jeszcze łatwiejsza dzięki wprowadzeniu pastylek do ssania Tantum Verde.

 5. 2020

  Świętujemy 50 lat jako wiodący wybór na ból gardła dla konsumentów i lekarzy.

 • 1967
 • 1972
 • 1982
 • 1990
 • 2020

O nas

Angelini Pharma to światowej klasy firma farmaceutyczna należąca do Grupy Angelini. Nasze początki to rok 1919, kiedy to założone we Włoszech, przez Francesco Angelini, małe laboratorium farmaceutyczne rozpoczyna swoją działalność. Sto lat później firma Angelini Pharma stała się wiodącym graczem międzynarodowym, obecnym w 25 krajach, zatrudniającym ponad 3000 osób i sprzedającym swoje produkty w ponad 70 krajach na całym świecie.

W Angelini Pharma codziennie pracujemy, aby zmienić życie pacjentów. Koncentrujemy się w szczególności na obszarach zdrowia psychicznego (w tym bólu), ośrodkowego układu nerwowego, chorób rzadkich i opieki zdrowotnej kierowanej bezpośrednio do pacjenta. To, co nas napędza, to chęć oferowania ludziom, pacjentom i ich bliskim nowych leków poprawiających zarówno zdrowie, jak i jakość życia.

W obszarze leków bez recepty, Angelini Pharma jest znana z odkrycia i opracowania benzydaminy. Angelini Pharma odegrała również pionierską rolę w opracowywaniu leków przeciwdepresyjnych i stabilizatorów nastroju. Ponadto nieustannie angażujemy się w poszukiwanie nowych opcji leczenia chorób rzadkich i padaczki.